کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند کدام اند؟ در این مقاله سعی داریم به کشور های بپردازیم که به زبان آلمانی صحبت می کنند بنابراین با آنی ترنسلیت همراه باشید.

لازم است بدانیم که زبان آلمانی تنها زبان رسمی در آلمان و اتریش و یکی از زبانهای رسمی سوئیس در کنار فرانسه و ایتالیایی است.

علاوه بر این، آلمانی‌زبانانی نیز در آرژانتین، استرالیا، بلژیک، برزیل، کانادا، شیلی، جمهوری چک، دانمارک، اکوادور، یونان، مجارستان، ایتالیا، قزاقستان، قرقیزستان، لیختنشتاین، لوکزامبورگ، نامیبیا، پاراگوئه، لهستان، رومانی، روسیه، اسوواکی، اوکراین، ایالات متحده و اروگوئه زندگی میکنند.

کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند کدام اند؟

طبق سرشماری سال 2010 ، زبان آلمانی با 132 میلیون؛ یازدهمین زبان پرطرفدار در جهان شده است. حدود 79 میلیون نفر از آنها در آلمان زندگی می کنند.

در ادامه در این باره صحبت خواهیم کرد و به بررسی برخی کشور های آلمانی زبان خواهیم پرداخت.

1_ سوئیس

همانطور که میدانید زبان آلمانی یکی از مهمترین زبانها در جهان است و بیشترین تعداد بومی زبانان را در اتحادیه اروپا دارد.

گزارش های رسمی تخمین می زند که95 میلیون نفر به زبان آلمانی به عنوان زبان مادری خود صحبت می کنند.

این فارغ از میلیونها نفری است که به این زبان صحبت می کنند.  زبان آلمانی را به عنوان زبان دوم می دانند به دلیل این که بیش از 8 میلیون سوئیسی آلمانی ، برخی دیگر به زبان فرانسه ، ایتالیایی یا رومی صحبت می کنند.

در این باره لازم به ذکر است بدانید که سوئیس خواست خود را برای استقلال و بی طرفی به عنوان کشوری با بیشترین آلمانی زبانان خارج از اتحادیه اروپا و منطقه یورو اعلام کرده است.

2_اتریش

اتریش دومین کشور آلمانی زبان است که مرز جغرافیایی طولانی با آلمان دارد و در جنوب آلمان واقع شده است. کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

اتریش کشوری ثروتمند است که بسیار در دنیا کشور معروفی می باشد. بیشتر اتریشی ها آلمانی صحبت می کنند زیرا زبان آلمانی زبان رسمی آنها است که تنوع مختلف زبان آلمانی در مناطق مختلف گویش های قوی ایجاد کرده است که تقریباً می توان آنها را به عنوان یک زبان متفاوت مشاهده کرد.

بنابراین اگر در حال یادگیری زبان آلمانی هستید که گویش منطقه دیگری مانند اتریش یا آلمان جنوبی به آن زبان صحبت می شود کمی درک آن می تواند برای شما سخت باشد.

ترجمه ی تخصصی مربوط به دندان پزشکی، ترجمه ی تخصصی مربوط به دارو سازی، ترجمه ی تخصصی مربوط به عصب و… تمامی این ها با کلامی شیوا و روان ترجمه خواهد شد بنابراین هیچ نگرانی و هیچ ترسی برای آن نخواهید داشت. برای سفارش تحلیل آماری با ما تماس بگیرید

3_ لوگزامبورگ

لوگزامبورگ بدون حرف o در زبان آلمانی و در آلمان غربی است با این حال ، زبان فرانسه برای خیابان ها ، مکان ها و معاملات رسمی استفاده می شود.

بیشتر مردم لوکزامبورگ از گویشی در زندگی روزمره استفاده می کنند. آنها آلمانی صحبت می کنند ، به معنای Lëtztebuergesch ، و لوکزامبورگ یک کشور آلمانی زبان است.

4_بلژیک

اگرچه زبان رسمی بلژیک هلندی است ، ساکنان آن به فرانسه و آلمانی صحبت می کنند. از میان این سه زبان ، زبان آلمانی کمترین کاربرد را دارد.

بلژیکی هایی که در آلمان یا نزدیک مرز آلمان و لوکزامبورگ زندگی می کنند بیشتر از این ترس دارند. تخمین زده می شود که 1٪ آلمانی زبانان در بلژیک 12 میلیون نفر در این کشور به یکی از سه زبان هلندی ، فرانسوی یا آلمانی صحبت می کنند و انگلیسی را نیز یاد می گیرند اگرچه آلمانی یکی از سه زبان رسمی این کشور است،

اما تعداد کمی از آنها به آن صحبت می کنند. بیشتر افرادی که در این کشور آلمانی صحبت می کنند در مرز آلمان زندگی می کنند. کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

5_لیختن اشتاین

کشوری کوچک تنها با 38000 سکنه و بزرگترین شهر با6000 سکنه 8 برابر کوچکتر از لس آنجلس است. این چهارمین کشور کوچک بعد از واتیکان ، موناکو و سان مارینو است.

براساس بنیاد عمومی سیاسی و قانون اساسی ، کارگران کشورهای همسایه مانند سوئیس ، اتریش و آلمان در سال 2016 ترک کردند.

. این کشور همچنین فاقد فرودگاه است و نزدیکترین فرودگاه به این کشور در زوریخ است که حدود نیم ساعت با آن فاصله دارد. مردم این کشور کوچک هم به زبان آلمانی صحبت میکنند و همچنین زبان رسمی آنان است.

همین امر باعث پیشرفت جامعه میشود و هم بسیاری کتب علمی چاپ میشود و در دست جوانان قرار میگیرد این بسیار خوب است و باعث  به وجود آمدن علاقه و انگیزه میشود. برای سفارش ترجمه تخصصی مقاله با ما تماس بگیرید. کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

6_ایتالیا

ممکن است شما را شگفت زده کند که آلمانی زبان رایجی در جنوب تیرول یکی دیگر از استانهای ایتالیا است. این منطقه تقریباً نیم میلیون نفر جمعیت دارد و داده ها نشان می دهد كه تقریباً 62٪از جمعیت آلمانی صحبت می كنند مورد دوم ایتالیایی است ، بقیه به زبانهای لاتین یا سایر زبانها صحبت می کنند.

7_ آفریقا

مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی ، آلمان در اواخر قرن نوزدهم مستعمرات خود را در آفریقا تأسیس کرد با این حال ، آلمان نسبتاً دیر وارد این عرصه شد و تعداد مستعمرات کمتری را نسبت به کشورهایی مانند فرانسه و انگلیس کسب کرد.

بنابراین ما شما را با آنی ترنسلیت آشنا میکنیم که اشتباهات ناشیانه را برای چنین متون خاصی را نبینید و برای آن دچار اشتباهات مکرر نشوید. آنی ترنسلیت اینجاست با بهترین و روان ترین ترجمه ها. برای سفارش ترجمه فایل صوتی با ما تماس بگیرید

مهم ترین کشوران آلمانی زبان

سوئیس المان و اتریش می باشند که بسیار نزدیک به زبان آلمانی صحبت می کنند. در این مقاله سعی شد درباره ی کشور های آلمان زبان صحبت کنیم اما نشد تا درباره ی همه کشورهای آلمانی زبان صحبت کنیم.

که در واقع درجای‌جای دنیا و در گوشه و کنار کشورهای مختلف، مردمان بسیاری به این زبان صحبت می‌کنند.

باید اذعان داشت که زبان آلمانی یکی از زبان‌های ارزشمند مورد استفاده در میان کشورها است. که دومین زبان رسمی می باشد زیرا بسیاری از کشور ها با این زبان صحبت می کنند. کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

تا متون علمی یا پژوهشی را به خوبی در دست داشته باشید.اگر میخواهید در راحتی بسیار و خیالی آسوده متون مورد نظرتان ترجمه شود فقط کافی است به یکی از بهترین برند های ترجمه آشنا شوید. برای سفارش ترجمه تخصصی متون با ما تماس بگیرید.

جمع بندی

از نظر تاریخی که بررسی زبان آلمانی می پردازیم در سرتاسر جهان، در طول تاریخ به دلایل گوناگون زبان آلمانی بر فرهنگ و زبان آن منطقه ثاثیر به سزایی گذاشته است.

یادگیری زبان آلمانی می‌تواند بسیار برای تمامی اقوام کاربردی باشد مثلا افرادی که در ایران زندگی می کنند می توانند با یادگیری این زبان به عنوان زبان دوم برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنند.

همچنین یادگیری این زبان، میتواند فرصت خوبی را برای سفر به این کشور ها ایجاد کند. بنابراین برای شروع می توانید این زبان را یادبگیرید.

هر دانشمندی چیز جدیدی میافت در اختیار دیگران قرار میداد. همین باعث توسعه پیشرفت علم میشد.در قرن های اخیر هم این اتفاق بسیار افتاد. برای سفارش تهیه پاورپوینت با ما تماس بگیرید. کشور هایی که به زبان آلمانی صحبت میکنند

نتیجه گیری

با کمک آنی ترنسلیت به بررسی زبان آلمانی و کشور های اروپایی پرداختیم، امیدواریم توانسته باشیم در این باره اطلاعات کافی داده باشیم. اما اکثر کشور های دنیا به زبان آلمانی صحبت می کنند که بر همین اساس این زبان دومین زبان رسمی در دنیا محسوب می شود. زبان آلمانی به نظر بسیار کاربردی و مهم به نظر می آید.

اما آنی ترنسلیت هرگز چنین رفتاری را پیش نمی گیرد و سر تایم مورد نظر متنی را که مشتری به آنی ترنسلیت داده بود به مشتری تحویل میدهد.