ویراستاری و فرمت بندی مقاله

ویراستاری و فرمت بندی مقاله چیست به محققان کمک می کند تا تمامی اشکالات موجود در اثر را رفع نموده و یک خروجی با کیفیت و طبق اصول استاندارد تحویل دهند. بسیاری از مواقع دلیل عدم تایید مقالات پژوهشی و تحقیقاتی، عدم رعایت اصول ویراستاری و فرمت بندی مقاله می باشد. به این معنا که ممکن است در محتوای اثر هیچ گونه اشکالی از بابت اصول علمی و پایه ای وجود نداشته باشد اما عدم رعایت اصول نگارشی و ویرایشی موجب رد شدن مقاله توسط اساتید و داوران خواهد شد. از این رو می توان گفت ویراستاری و فرمت بندی صحیح و استاندارد مقاله در واقع ویترین کار شما خواهد بود، هرچه محتوا غنی و پر بار باشد اما توجهی به نمای کار نداشته باشید، مطمئنا خواننده نیز رغبتی به ادامه نخواهد داشت.

ویراستاری و فرمت بندی مقاله چیست؟

ویراستاری و فرمت بندی مقاله، اعتبار و وزن خاصی به اثر شما خواهد داد. عدم رعایت اصول ویرایش و فرمت بندی نادرست موجب خواهد شد تا خوانندگان و یا حتی داوران اثر، مقاله ی شما را مقاله ای نامعتبر ارزیابی کنند. از این رو محتوای استاندارد و غنی بایستی در قالبی استاندارد عرضه شود. متخصصین آنی ترنسلیت تمامی نقص های جزئی و ظریف مقاله ی شما را به دقت موشکافی و رفع نموده، مقاله ی شما را به شکلی اصولی قالب بندی می نمایند و تصاویر، جداول و نمواردها را طبق اصول استاندارد چیدمان خواهند نمود. شیوه ی کار متخصصین آنی ترنسلیت به گونه ای است که به شما امکان چاپ مقالات تان را در معتبرترین ژورنال ها و مجلات علمی بدون کوچکترین نقص ممکن خواهد داد.

انواع ویراستاری و فرمت بندی مقاله کدام اند؟

فرمت بندی منابع، جداول، نمودارها، اشکال و پاورقی ها از جمله مهم ترین موارد فرمت بندی می باشد که اغلب دانشجویان در این موارد دارای ایراداتی هستند. پارارمترهایی همچون فاصله ی خطوط، نوع قلم، شماره ی قلم و استایل قلم عناوین نیز در این دسته قرار می گیرند. برطرف نمودن غلط های نگارشی و دستوری و جایگزین نمودن کلمات مناسب به جای واژه هایی نامانوس و غیر قابل فهم این امکان را به خواننده می دهد تا با متنی روان، گویا و رسا روبرو شود. ویراستاری مقاله چیست هرچه محتوای شما به شکلی حرفه ای تر مورد ویراستاری قرار گیرد قابلیت درک آن برای خواننده به مراتب بیشتر خواهد بود. نوشتن متنی پر از غلط های نگارشی و دستوری این پیام را به ذهن خواننده منتقل خواهد کرد که با محتوایی غیر اصولی و یا حتی غیر علمی مواجه است. بنابراین اهمیت ویراستاری مقالات بسیار بالا می باشد.

ویراستاری مقاله چگونه محاسبه می شود؟

هرچه ویراستاری مقاله ی شما به شکلی حرفه ای تر و تخصصی تر صورت پذیرد، احتمال جدی گرفته شدن آن توسط داوران و اساتید بیشتر خواهد بود. این در واقع حقیقتی انکار ناپذیر است که ظاهر کار شما می تواند تاثی شگرفی در نظر هیئت ژوری و اساتید داشته باشد. قیمت ویراستاری و فرمت بندی مقاله در واقع به حجم مقاله و نیازهای شما بستگی دارد. تعداد کلمات و زمینه ی تخصصی رشته ی شما می تواند در قیمت گذاری نهایی موثر واقع شود. هرچه نیازهای ویراستاری در سطح بالاتری قرار داشته باشد به همان میزان قیمت کار تغییر خواهد کرد. تعداد جداول، منابع، نموداردها و فرمول های موجود در مقاله از جمله فاکتورهای اساسی در قیمت ویراستاری و فرمت بندی به شمار می روند.

نحوه سفارش فرمت بندی مقاله

جهت ثبت سفارش فرمت بندی مقاله، بعد از ورود به پایگاه آنی ترنسلیت وارد صفحه ی ثبت سفارش ویراستاری و فرمت بندی مقاله شده و با تکمیل کردن فرم های مربوطه و اطلاعات خواسته شده اقدام به ثبت سفارش نمایید. سفارش شما بعد از بررسی توسط کارشناس مربوطه و ایجاد هماهنگی های لازم قیمت گذاری شده و این قیمت طی صدور فاکتور به شما اعلام خواهد شد.

نکات مهم برای فرمت بندی مقاله

از مهم ترین نکات در ویراستاری و فرمت بندی مقاله آشنایی کامل با شیوه های ویراستاری و نیازهای هر مقاله می باشد. به عنوان مثال برخی از مقالات جهت چاپ شدن در ژورنال هایی خاص، نیاز به رعایت اصولی ویژه دارند. فرمت بندی مقاله چیست از این رو ویراستار بایستی به تمامی جوانب ویرایش و فرمت بندی آشنایی داشته باشد. داشتن تخصص در رشته ی مربوطه می تواند تاثیر زیادی در کیفیت نهایی ویرایش و فرمت بندی داشته باشد با این وجود ویراستاران آنی ترنسلیت همگی دارای تخصص کافی برای ویرایش مقالات شما در سطحی حرفه ای و استاندارد می باشند. ارائه ی محتوایی قابل فهم، گیرا و رسا در عین رعایت نکات ویرایش و فرمت بندی صحیح، مهم ترین وظایف یک ویراستار می باشد. در واقع متن نهایی بایستی به دور از هر گونه اشتباه بوده و در قالبی استاندارد ارائه شود.

چرا ویراستاری مقاله با آنی ترنسلیت

تیم حرفه ای آنی ترنسلیت با داشتن درکی کامل از نیازهای ژورنال های معتبر و اصول ویراستاری برای دریافت تایید چاپ مقالات و تایید اساتید، این اطمینان را به شما می دهند تا نسخه ای فارق از هر گونه اشتباهات نگارشی و دستوری در قالبی استاندارد تحویل شما خواهند داد. در واقع نسخه ای که به هیچ عنوان توسط داوران و اساتید رد نخواهد شد. چرا که رد شدن مقالات به دلیل اصلاحات، امری متداول و البته وقت گیر می باشد. ویراستاران حرفه ای مجموعه ی آنی ترنسلیت با داشتن سابقه ای طولانی در امر ویراستاری، مقالات شما را به دقت مورد ویرایش و فرمت بندی صحیح قرار خواهند داد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی از بابت رعایت اصول ویرایشی و قالب بندی باقی نخواهد ماند.

نتیجه گیری

همانطور که هر محقق می داند، نوشتن مقاله ژورنالی به میزان قابل توجهی نیاز به زمان و تلاش دارد. خروجی کار شما نه تنها باید واضح، مختصر و عاری از خطا باشد بلکه بایستی دارای ساختار و فرمت بندی اصولی باشد. این قسمت از این فرآیند می تواند برای هر فردی چالش برانگیز باشد، به ویژه برای نویسندگان و محققانی که قصد ارسال مقالات خود به مجلات بین المللی را دارند. فرمت بندی مقاله چیست . خدمات سریع، حرفه ای و مقرون به صرفه ی ویراستاری و فرمت بندی مقاله آنی ترنسلیت می تواند به شما کمک کند تا شانس خود را برای چاپ مقالات تان در مجلات معتبر دنیا افزایش دهید.
  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp