شبیه سازی چیست

شبیه سازی چیست ؟ مطمئنا اگر دانشجوی مقطع فوق لیسانس یا دکترا هستید به خوبی می دانید که ارائه ی پایان نامه و تز نهایی، نیازمند اجرای فرآیندهایی است که اصول و قواعد خاص خود را دارا می باشد. از جمله مهم ترین بخش های انجام هر پایان نامه ، انجام شبیه سازی می باشد. برای افرادی که فرصت و زمان کافی برای انجام شبیه سازی پایان نامه خود را دارا نیستند، بهره گیری از خدمات تخصصی آنی ترنسلیت در زمینه ی اجرای شبیه سازی می تواند بسیار مفید فایده واقع شود.

شبیه سازی چیست؟

شبیه سازی فرآیندی ست که در طی آن یک سیستم واقعی در قالب مدل سازی و طراحی آزمایش های مختلف روی آن طراحی می شود. در واقع هدف از شبیه سازی، شناسایی و ارزیابی هر چه دقیق تر فعالیت ها و واکنش های سیستم تحت شرایط مختلف می باشد. شبیه سازی این امکان را به محققان و پژوهشگران می دهد تا بدون صرف هزینه های هنگفت و همچنین صرف مدت زمانی طولانی، طرح اولیه را اجرا نموده و نسبت به موفقیت آمیز بودن آن حصول اطمینان نمایند. شبیه سازی چیست شبیه سازی در واقع ابزاری است که می توان به واسطه ی آن در فضایی غیر واقعی، یک سیستم واقعی را آنالیز و تحلیل کرد. توسط شبیه سازی می توان رفتار مدل های پیچیده و پر هزینه را در فضایی مناسب مورد بررسی قرار داد و تاثیر عوامل بیرونی و درونی را بر سیستم مشاهده کرد. در واقع مشاهده ی اشکالات سیستم و رفع نقطه ضعف های آن جهت دستیابی به مدلی بی نقص و کامل در فاز شبیه سازی روی خواهد داد.

انواع شبیه سازی کدام اند؟

چنانچه در انتخاب نرم افزار شبیه سازی دچار تردید هستید و یا هیچ ایده ای در این باره ندارید، متخصصین ما بهترین و کاربردی ترین نرم افزار شبیه سازی را متناسب با فضای تحقیق شما در نظر خواهند گرفت. در واقع نرم افزار شبیه سازی انتخاب شده تعیین کننده ی نوع شبیه سازی پروژه شما خواهد بود. شبیه سازی چیست شبیه سازی به عنوان فرآیندی جدایی ناپذیر در مقالات و پایان نامه های سطوح فوق لیسانس و دکترا مورد استفاده می باشد که جزو پیچیده ترین فعالیت های پژوهشی به شمار می رود. نتایج به دست آمده در مقاله و پژوهش بایستی در نرم افزارهای شبیه سازی همچون رپیدماینر، پاسکال، متلب و SPSS شبیه سازی شوند. یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای شبیه سازی را می توان متلب دانست که به اقتضای نوع پروژه و رشته ی تخصصی، شبیه سازی در آن صورت می گیرد.

قیمت شبیه سازی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت شبیه سازی ارتباط مستقیم با حجم پروژه و درجه ی دشواری آن دارد. اینکه تحقیق و پایان نامه ی شما مربوط به کدام مقطع می باشد و سطح دشواری آن در چه حد است روی قیمت شبیه سازی تاثیرگذار خواهد بود. تعداد تکرار های شبیه سازی، رشته ی تخصصی و مدت زمان اجرای پروژه را نیز می توان به عنوان عواملی دخیل و موثر روی قیمت شبیه سازی عنوان کرد.

نحوه سفارش شبیه سازی

برای ثبت سفارش بیه سازی در پایگاه آنی ترنسلیت بایستی در ابتدا با وارد شدن به صفحه ی ثبت سفارشات شبیه سازی، اقدام به تکمیل فرم های مربوطه و وارد نمودن تمامی اطلاعات خواسته شده نمایید. سفارش شما بعد از ثبت توسط کارشناسان شبکه مورد بررسی قرار گرفته و برآورد هزینه ی آن در قالب صدرو فاکتور برای شما صورت می پذیرد. پروژه های شبیه سازی از جمله پروژه هایی هستند که شاید نتوان قیمت دقیق را در وهله ی اول در مورد آن ها اعلام نمود با این وجود در حین پیشرفت کار و انجام روند تکمیل پروژه نسبت به جزئیات و مبلغ نهایی پرداخت برآورد دقیق تری صورت خواهد گرفت. از این رو پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه در این مرحله توسط شما انجام خواهد شد. پس از نکمیل پروژه توسط متخصص و کسب رضایت شما از نتیجه ی حاصله، مباغ نهایی به حساب کارشناس واریز شده و پروژه به طور تکمیل شده به شما تحویل خواهد شد. مهم ترین مزیت بهره گیری از خدمات شبیه سازی آنی ترنسلیت، ایجاد اصلاحات و بازبینی های مورد نیاز در پروژه ی شما می باشد که در اسرع وقت توسط متخصص مربوطه صورت خواهد پذیرفت. شبیه سازی چیست

نکات مهم برای شبیه سازی

مهم ترین نکته در شبیه سازی داشتن تسلط به محتوای مقاله و پایان نامه و همچنین آشنایی کامل با نرم افزار شبیه سازی می باشد. در واقع متخصص شبیه ساز بایستی به طور کام در جریان روند تحقیقات صورت گرفته قرار بگیرد. بنابراین داشتن دانش و پس زمینه ی علمی در حوزه ی مورد نظر را می توان از جمله مهم ترین موارد در شبیه سازی دانست. شناخت هدف تحقیق و داشتن دید شفاف در مورد اهداف آن و رعایت اصول شبیه سازی حین اجرای فرآیند از حمله دیگر نکات مهم در شبیه سازی می باشد.

چرا شبیه سازی با آنی ترنسلیت

شبیه سازی در واقع تخصصی است که نیاز به اشراف کامل به حوزه ی مربوطه دارد. به عبارتی داشتن تخصص در امر شبیه سازی بایستی همراه با داشتن تخصص و مهارت در رشته ی مربوطه باشد. آنی ترنسلیت دارای تیمی حرفه ای از رشته های تخصصی گوناگون با مهارت بالا در امر شبیه سازی می باشد. داشتن تسلط به نرم افزارهای مختلف و گونه های متنوع شبیه سازی از جمله لازمه های یک تحلیلگر و شبیه ساز حرفه ای می باشد . در مجموعه ی آنی ترنسلیت می توانید سفارش خود را طبق نیاز و خواسته هایی که دارید ثبت نموده و از گستره ی وسیع دانش و مهارت های متخصصین ما در زمینه ی شبیه سازی بهره مند شوید.

نتیجه گیری

از جمله مهم ترین دغدغه های دانشجویان و محققان در تکمیل پژوهش های خود، انجام فرآیندهای شبیه سازی به طور کامل و بی نقص می باشد. شبیه سازی چیست اجرای شبیه سازی به شکل پایه ای و اصولی تاثیر زیادی در نتایج نهایی و مورد تایید بودن پژوهش توسط اساتید و خبرگان هر حرفه خواهد داشت. اما متاسفانه به دلیل عدم وجود فرصت کافی، عدم آموزش های مناسب و عدم آشنایی با نرم افزارهای شبیه سازی، زمانی که دانشجویان وارد مقاطع بالاتر می شوند با چالش هایی در تحقیقات خود مواجه خواهند شد. اینجاست که می توان تاثیر شگرفت بهره گیری از تخصص و مهارت کارشناسان شبیه سازی را مشاهده کرد. مجموعه ی آنی ترنسلیت با دارا بودن تیمی قوی و حرفه ای در زمینه ی شبیه سازی مقالات و پایان نامه های پژوهشی این امکان را به شما داده است تا نسبت به تکمیل بی نقص این فرآیند، خیالی آسوده داشته باشید.
  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp