سفارش چاپ کتاب

چاپ کتاب یکی از فعالیت هایی است که نام شما را در عرصه ی فعالیت تان ماندگار خواهد کرد. چاپ کتاب برای محققان و پژوشگران موجب امتیازی ویژه در رزومه ی آنان خواهد شد. در زیر در مورد سفارش چاپ کتاب می خوانید. به ویژه برای افرادی که قصد شرکت در آزمون هایی همچون آزمون دکترا را دارند می تواند امتیازی مثبت و چشمگیر تلقی شود. چاپ کتاب های دانشگاهی که توسط اساتید مورد تالیف قرار می گیرند نمونه ای از چاپ کتاب با تیراژ پایین می باشد. در حالی که چاپ کتاب های رمان، کتاب های داستانی، کتاب های روانشناسی و علوم مهندسی از جمله موارد چاپ کتاب با تیراژ بالا محسوب می شوند.

چاپ کتاب چیست؟

چاپ کتاب می تواند شما را در هر زمینه ای که مشغول به فعالیت هستید شاخص نماید. از این طریق می توانید پیام خود را به گوش مخاطبان تان رسانده و نقشی معتبر در حوزه ی فعالیت تان داشته باشید. در واقع شما می توانید در تمامی زمینه هایی که دارای دانش، مهارت و تخصص هستید، مطالبی را گردآوری و تدوین نموده و به چاپ برسانید. ترجمه ی کتاب نیز در دسته ی چاپ قرار می گیرد. شما می توانید به عنوان یک مترجم اقدام به ترجمه کتابی خاص نموده و در نهایت آن را به چاپ برسانید.

انواع سفارش چاپ کتاب کدام اند؟

یکی ازمتداول ترین انواع چاپ کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب می باشد. این امر می تواند برای دانشجویان دکترا و افرادی که قصد شرکت در مصاحبه دارند شامل امتیازی ویژه باشد. از این رو مجموعه ی آنی ترنسلیت با ارائه ی خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب، این امکان را به این عزیزان داده است تا بتوانند پایان نامه خود را در قالب کتابی وزین به چاپ برسانند. از طرفی دیگر دسته ای از افراد وجود دارند که قصد دارند کتاب خود را با تیراژی پایین به چاپ برسانند. هدف این دسته از افراد می تواند صرفه جویی اقتصادی و یا سایر دلایل شخصی باشد. دانشجویان و مترجمان اغلب در این دسته قرار دارند. در حالی که بسیاری از انتشارات به دلایل گوناگون از جمله کم بودن میزان سود، اقدام به این کار نمی کنند، مجموعه آنی ترنسلیت با افتخار در زمینه چاپ کتاب با تیراژ پایین همراه و یاری گر شما خواهد بود. چاپ کتاب شعر، چاپ کتاب رمان و داستان، چاپ کتاب های درسی، چاپ کتاب های دانشگاهی و چاپ کتاب های ترجمه شده از جمله انواع مختلف چاپ کتاب می باشند که توسط مجموعه ی آنی ترنسلیت در تیراژ مورد نظر شما با بالاترین سطح کیفیت انجام خواهد شد.

قیمت چاپ کتاب چگونه محاسبه می شود؟

قیمت چاپ کتاب تحت تاثیر فاکتورهای متنوعی قرار دارد. جنس کاغذ مورد استفاده برای چاپ کتاب یکی از اساسی ترین این فاکتورها می باشد. هرچه جنس کاغذ دارای درجه ی بیشتر از مرغوبیت و اصالت باشد، به همان میزان قیمت چاپ کتاب نیز افزایش پیدا خواهد کرد. قیمت چاپ کتاب هر چند که بازار قیمت کاغذ همواره در نوسان بوده و هست اما میزان مرغوب بودن کاغذ با توجه به جنس آن همچون کاغذ کاهی، کاغذ تحریری، کاغذ سفید یا گلاسه متفاوت خواهد بود. تعداد تیراژ چاپ، سیاه سفید یا رنگی بودن کاغذها و تصاویر چاپ شده درون کتاب، طراحی جلد، تعداد صفحات، قطع کتاب، اخذ مجوزهای لازم و جنس جلد کتاب همگی از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت چاپ کتاب خواهد بود. چنانچه صفحه آرایی و ویراستاری توسط خود شما صورت گرفته باشد نیازی به این مورد نخواهد بود اما در صورت عدم اجرای صفحه آرایی و ویرایش، این مورد به کارشناسان آنی ترنسلیت واگذار شده و قیمت آن متعاقبا محاسبه و اعلام خواهد شد.

نحوه سفارش چاپ کتاب

جهت سفارش کتاب به تیم حرفه ای آنی ترنسلیت می توانید به طور آنلاین از طریق این پایگاه رسمی اقدام نموده و با ورود به صفحه ی ثبت سفارش چاپ کتاب و تکمیل اطلاعات خواسته شده درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان آنی ترنسلیت بعد از بررسی سفارش شما و برآورد قیمت چاپ کتاب با شما ارتباط برقرار نموده و مبلغ پرداختی را به شما اعلام خواهند نمود. فرآیند چاپ کتاب فرآیندی دارای جزئیات می باشد که صاحب اثر بایستی به طور مداوم در جریان جزئیات آن قرار بگیرد. از این رو مجموعه ی آنی ترنسلیت در طی فرآیند چاپ کتاب به طور پیوسته با شما در ارتباط بوده و هماهنگی های لازم را با شما صورت خواهد داد. هدف اصلی مجموعه آنی ترنسلیت، ارائه ی خدماتی با کیفیت و سطح بالا به مشتریان و کسب رضایت شما عزیزان در تمامی مراحل می باشد. قیمت چاپ کتاب

نکات مهم برای سفارش چاپ کتاب

چاپ کتاب می تواند در قالب تالیف کتاب و یا ترجمه ی کتاب صورت پذیرد. در حالت اول مولف و در حالت دوم مترجم است که اقدام به چاپ کتاب می نمایند. نکته ی مهم در چاپ کتاب، اشراف کامل به اصول نگارشی و ویرایشی می باشد. در واقع هیچ کتابی بدون رد شدن از فیلترهایی همچون ویراستاری، حروف چینی و صفحه آرایی به مرحله ی چاپ نخواهد رسید. بنابراین انتخاب مرکزی معتبر برای چاپ کتاب از جمله مهم ترین نکات چاپ کتاب می باشد.

چرا چاپ کتاب با آنی ترنسلیت

به طور عمده افراد دارای نگرانی های زیادی در مورد چاپ کتاب می باشند چرا که این فرآیند دارای فراز و نشیب های زیادی بوده و حفظ محرمانه بودن اطلاعات در این بین دارای اهمیتی ویژه برای افراد می باشد. به ویژه اگر محتویات کتاب در حوزه ی کسب امتیازهای علمی و پژوهشی باشد. مجموعه ی آنی ترنسلیت با بهره گیری از نیروی متخصص و حرفه ای که در کار خود صادق و امین می باشند، خدمات چاپ کتاب شما را با بالاترین درجه از محرمانه بودن و کیفیت به انجام خواهد رساند.

نتیجه گیری سفارش چاپ کتاب

انتقال مفاهیم و محتوای کتاب در قالب ویراستاری و فرمت بندی صحیح آن یکی از دغدغه های اصلی نویسندگان و محققان در حین چاپ کتاب می باشد. قیمت چاپ کتاب برخی از مجموعه ها به دلیل عدم مهارت و تخصص کافی باعث می شوند تا پیام شما به طور ناقص و ابتر به خواننده منتقل شود. مجموعه ی آنی ترنسلیت تمامی خدمات چاپ کتاب را از صفر تا صد به طور کامل و ویژه به نویسندگان و مترجمان ارائه می دهد. خدماتی همچون بازنویسی، ویراستاری، طراحی جلد، فرمت بندی و ایجاد اصلاحات لازم در حین فرآیند چاپ کتاب، در صورت نیاز و خواسته ی شما در مجموعه ی ما صورت خواهد پذیرفت.
  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp