سفارش پاورپوینت

پاورپوینت چیست؟ یکی از کاربردی ترین ابزارها در دنیای امروز در زمینه های علمی، دانشگاهی، هنری و کسب و کار پاورپوینت می باشد. این ابزار سال هاست که جای خود را به عنوان یک ابزار چند رسانه ای جذاب بین مخاطبین باز کرده است و روز به روز به قابلیت های آن افزوده می شود. شما با ارائه ی محتوا در قالب یک پاورپوینت جذاب و گیرا به حفظ و بهبود تمرکز مخاطبین خود کمک خواهید کرد. در زیر در مورد سفارش پاورپوینت می خوانید. پاورپوینت در واقع به شما این امکان را می دهد تا از تصاویر، صدا و فیلم استفاده کنید و تاثیر بصری بیشتری روی مخاطبین داشته باشید. نشانه های صوتی و بصری پاورپوینت به ارائه دهنده کمک خواهد کرد تا بداهه پردازی و تعامل بیشتری با مخاطب داشته باشد.

پاورپوینت چیست؟

اغلب افراد در بازه ای از دوران تحصیلی و یا در حرفه ی خود از ابزار پاورپوینت استفاده کرده اند. پاورپوینت ابزاری است که از طریق آن می توانید میزان تاثیرگذاری روی مخاطبان خود را چند برابر کرده و جذابیت موضوع مورد بحث را در قالب نمایش تصاویر، نمودارها و جداول برای آنان افزایش دهید. معمولا بسیاری از افراد تصور می کنند که ارائه ی پاورپوینت صرفا نمایش اسلایدهایی است که روند ارائه ی شما را به کلیک کردن و خواندن مطالب محدود می نماید. اما این فقط نیمی از واقعیت است. در واقع تاثیر پاورپوینت ارتباط مستقیمی با چگونگی ایجاد اسلایدها و میزان و نحوه ی نمایش محتوای شما در هر اسلاید دارد. بنابراین داشتن پاورپوینت نمی تواند صرفا نشان دهنده ی یک ارائه ی بی نقص و عالی باشد. این نحوه ی چگونگی ایجاد پاورپوینت و مدیریت محتوای درون آن است که قدرت ارائه ی شما را چند برابر خواهد کرد.

انواع پاورپوینت کدام اند؟

از آنجایی که پاورپوینت ها در جایگاه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، انواع مختلفی از آن ها ساخته و پرداخته می شود. استفاده از پاورپوینت ها در جلسات دفاع پایان نامه، در سمینارهای علمی، در ارائه های دانشگاهی و حوزه های کسب و کار و همچنین در حوزه های آموزشی بسیار متداول می باشد. پاورپوینت پایان نامه از جمله انواع پاورپوینت هایی است که مورد داوری قرار می گیرد. بنابراین ایجاد آن به شکلی حرفه ای و استاندارد از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از مواقع، پایان نامه ی دانشجویان به دلیل ارائه ی پاورپوینت هایی ضعیف و فاقد اصول استاندارد، مورد تایید قرار نگرفته و یا از امتیاز کمتری برخوردار خواهند شد.

قیمت پاورپوینت چگونه محاسبه می شود؟

پاورپوینت به دلیل دارا بودن جزئیات بالا، قیمت گذاری های متنوع و انعطاف پذیری را به خود اختصا می دهد. در واقع قیمت پاورپوینت به سطح درخواستی شما بستگی خواهد داشت. پاورپوینت چیست؟ به عنوان مثال برخی از پاورپوینت های سازمانی که در سطح تجاری تهیه و تدوین می شوند، مختص سخنران هایی می باشد که قصد دارند بیشترین میزان تاثیرگذاری را روی کارمندان داشته باشند. از این رو نیاز به ارائه ی جذاب و پر آب و تاب خواهند داشت. به این منظور پاورپوینت مورد نظر نیز بایستی در راستای این هدف طراحی شود. استفاده از فونت های خاص، استفاده از شیپ های اختصاصی، اسمارت آرت های حرفه ای، ایجاد افکت متن، زمان بندی افکت ها، پس زمینه های مرتبط و استفاده از محتوای کلیدی در هر اسلاید به همراه جداول و نمودارها می تواند برای چنین ارائه ای مناسب به نظر برسد. در واقع قیمت پاورپوینت متناسب با سطح به کار گیری قابلیت های این نرم افزار در پروژه ی شما تغییر پیدا خواهد کرد. دارا بودن عکس، تعداد اسلایدها، ترنزیشن، شماره اسلاید، افکت، قابلیت زوم شدن هر اسلاید، تعداد تم ها و سبک طراحی همگی از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت پاورپوینت می باشد.

نحوه سفارش پاورپوینت

جهت سفارش پاورپوینت، بعد از ورود به پایگاه آنی ترنسلیت به صفحه ی سفارش پاورپوینت وارد شده و اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید. بعد از ثبت سفارش، درخواست شما توسط کارشناس مورد بررسی قرار گرفته با شما ارتباط برقرار خواهد شد. پاورپوینت چیست؟ بعد از تعیین قیمت و دریافت تایید شما، پروژه شما آغاز شده و بعد از طی شدن فرآیند تکمیل، پروژه به صورت کامل شده تحویل شما خواهد شد. از جمله مهم ترین مزیت های آنی ترنسلیت در این حیطه، ایجاد پروژه مطابق با خواسته و نظرات شما می باشد.

نکات مهم برای پاورپوینت

از جمله مهم ترین نکات در تدوین پاورپوینت استاندارد، رعایت اصول صحیح ارائه و استانداردهای علمی دانشگاهی می باشد. در مورد پاورپوینت نیز می توان قالب بندی صحیح و همچنین رعایت نکات ویراستاری را جزو مهم ترین موارد در ارائه دانست که قطعا از امتیاز بالایی نزد اساتید برخوردار می باشد.

چرا پاورپوینت با آنی ترنسلیت

یکی از مهم ترین مزیت های سفارش پاورپوینت در پایگاه آنی ترنسلیت، دارا بودن انعطاف پذیری بالای این مجموعه در ارائه ی قیمت ها و انواع طراحی ها می باشد. متخصصین حرفه ای آنی ترنسلیت با به کارگیری سبک های متنوع به اقتضای نوع پاورپوینت شما، بهترین خروجی را تحویل خواهند داد. در واقع متناسب بودن فضای پاورپوینت با حال و هوای ارائه ی شما و موضوع تخصصی مورد بحث یکی از مهم ترین مواردی می باشد که مورد توجه مخاطبان و همچنین داوران جلسه خواهد بود. از طرفی اغلب دانشجویان و ارائه دهندگان با نزدیک شدن به زمان ارائه با کمبود زمان مواجه می شوند و فرصت کافی برای تکمیل پاورپوینت خود نخواهند داشت.

نتیجه گیری سفارش پاورپوینت

از این رو اغلب با پاورپوینت هایی ضعیف ظاهر می شوند. توجه داشته باشید که ارائه ی پاورپوینتی ضعیف، هر چند که شامل محتوایی غنی باشد می تواند روی نظر و امتیاز داوران تاثیر به سزایی داشته باشد. کارشناسان آنی ترنسلیت با داشتن تجربه و تبحر در ساخت انواع پاورپوینت این چالش را برای شما حل نموده و در سریع ترین زمان ممکن، پاورپوینتی با کیفیت به شما تحویل خواهند داد. پاورپوینت چیست؟ انتخاب کلیدی ترین عناصر محتوا و گنجاندن صحیح آن ها در قالب پاورپوینت امری ست که شاید برای افراد مبتدی و غیرحرفه ای کمی چالش برانگیز باشد. در حالی که متخصصین و کارشناسان آنی ترنسلیت با درک دقیق از محتوای شما بهترین و کلیدی ترین عناصر از جمله تصاویر، نمودار، جداول و مطالب را در پاورپوینت شما خواهند گنجاند. فراموش نکنید که شیوه ی ارائه ی شما به میزان زیادی به کیفیت پاورپوینت بستگی خواهد داشت بنابراین چنانچه می خواهید ارائه ای حرفه ای داشته باشید، در تدوین پاورپوینت حرفه ای غفلت نکنید. سپردن این امر مهم به متخصصین این حرفه به شما کمک خواهد کرد تا توجه حداکثر مخاطبان را جلب نموده و ارائه ای جذاب داشته باشید.
  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp