ترجمه فایل صوتی

ترجمه فایل صوتی چیست؟ در عصر دیجیتال امروز، فایل های صوتی یک ابزار مهم بازاریابی به شمار می روند، چرا که از هر دستگاهی قابل پخش بوده و به شرکت ها اجازه می دهند تا خلاقیت و نوآوری بیشتری در مورد محتوای خود داشته باشند. فایل های صوتی تنها برای اهداف بازاریابی نیستند. بلکه به طور اغلب، بخشی جدایی ناپذیر از پلتفرم یک کسب و کار محسوب می شوند. ترجمه پادکست صوتی نقش مهمی در توسعه ی سرگرمی ها و ارتباطات تجاری در بازار جهانی امروز دارد. خدمات ترجمه فایل صوتی در آنی ترنسلیت به شما این امکان را می دهد تا مرزهای زبانی را در نوردیده و به راحتی کسب و کار خود را گسترش دهید.

ترجمه فایل صوتی چیست؟

ترجمه فایل صوتی در واقع نیاز به مهارت های شنیداری قوی توسط مترجم دارد. یک مترجم حرفه ای بایستی با گوش سپردن به یک فایل صوتی که در قالب زبان مبدا تهیه و تدوین شده است بتواند محتوایی روان و قابل فهم را در قالب زبان مقصد ایجاد نماید.

انواع ترجمه پادکست صوتی کدام اند؟

ترجمه فایل صوتی انواع مختلفی را در بر می گیرد. به عنوان یکی از پر کاربردترین ها می توان به ترجمه فایل های آموزشی اشاره کرد که نوعی از ترجمه پادکست صوتی می باشند. همانطور که می دانید برای آموزش بسیاری از مهارت ها، نرم افزارها و علوم مختلف بایستی به فایل های انگلیسی زبان مراجعه کنید. ترجمه فایل صوتی این دست از محتواها، به شما اجازه می دهد تا به راحتی مطلب مورد نظر را آموزش دیده و نیازی به جستجوهای مکرر جهت یافتن نمونه های فارسی نداشته باشید چرا که بسیاری از فایل های آموزشی مرجع به زبان انگلیسی و سایر زبان های لاتین می باشند. همچنین یکی از پر طرفدارترین سرگرمی ها در بین افراد، تماشای فیلم و سریال های روز دنیا می باشد. احتمال داشتن زیرنویس و دوبله ی فارسی در مورد چنین فیلم ها و سریال هایی بسیار کم می باشد. حتی ممکن است در مورد فیلم های قدیمی نیز چنین چالشی برای شما وجود داشته باشد. عدم دارا بودن دوبله و زیرنویس فارسی برای افرادی که دانش زبانی کافی ندارند می تواند مشکل ساز باشد. بنابراین چنانچه از طرفداران اساسی فیلم ها و سریال های ساخت سایر کشورها هستید، می توانید ترجمه ی آن ها را به مجموعه ی حرفه ای آنی ترنسلیت بسپارید

قیمت ترجمه فایل صوتی چگونه محاسبه می شود؟

ترجمه فایل صوتی ارتباط مستقیم با مدت زمان پخش فایل دارد. هر چه فایل صوتی دارای حجم بیشتری بوده و تعداد کلمات بیشتری را در بگیرد به همان میزان به قیمت ترجمه افزوده خواهد شد. در واقع قیمت ترجمه پادکست صوتی با تعداد کلمات بیان شده در این فایل ارتباط مستقیم دارد. هزینه ی ترجمه هر کلمه به ازای درجه ی سختی فایل صوتی محاسبه خواهد شد. از دیگر عوامل مهم در قیمت ترجمه فایل صوتی، زبانی ست که فایل صوتی در قالب آن تولید شده است. زبان های انگلیسی، فرانسوی، ترکی، روسی و عربی هر کدام به اقتضای درجه ی سختی و سایر فاکتورهای موثر، قیمت متفاوتی را برای ترجمه دارا می باشند. کیفیت فایل صوتی، لهجه ی گویشی و حجم فایل همگی از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت نهایی می باشند. به عبارتی تا پیش از بررسی کارشناسان آنی ترنسلیت، امکان ارائه ی قیمت وجود نخواهد داشت. فایل صوتی شما بعد از بررسی و پایش، به طور دقیق قیمت گذاری شده و میزان مبلغ پرداختی به شما اعلام خواهد شد. با این وجود سرعت ترجمه، میزان دشواری و درجه ی سختی، لهجه و نوع گویش، زبان مبدا و حجم و کیفیت فایل صوتی شما همگی به نوعی در قیمت ترجمه فایل صوتی موثر واقع خواهند شد.

نحوه سفارش ترجمه فایل پادکست

بعد از ورود به پایگاه آنی ترنسلیت  با تکمیل نمودن اطلاعات خواسته شده و ثبت سفارش در بخش ترجمه پادکست صوتی ، کارشناس مربوطه فایل شما را مورد بررسی و پایش قرار خواهد داد. در این مرحله قیمت گذاری ترجمه فایل صوتی شما صورت پذیرفته و فاکتور برای شما صادر می شود. پس از طی مراحل پرداخت و تایید، انتخاب بهترین مترجم دارای صلاحیت، توسط کارشناسان صورت گرفته و ترجمه ی فایل صوتی آغاز خواهد شد.

نکات مهم برای ترجمه فایل صدا

ترجمه فایل صوتی نسبت به فایل های نوشتاری نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد. یکی از مهم ترین نکات حین ترجمه آهنگ صوتی، درک دقیق و صحیح محتوای فایل است. ترجمه پادکست صوتی چیست؟ در صورتی که هیچ گونه محتوایی در قالب زیرنویس برای فایل وجود نداشته باشد، مترجم بایستی مهارت شنیداری خود را بیش از پیش به کار گرفته و در تشخیص جملات و کلمات بیان شده دقت بیشتری داشته باشد. برای افرادی که دانش زبانی کافی ندارد، محتوای ترجمه شده یک فایل صوتی بایستی کاملا مفهومی، دقیق و روان باشد. مترجمین آنی ترنسلیت با دار بودن مهارت و دانش بالا در این زمینه، فایل شما را در قالب زبان مبدا و در ساختار مورد نظر شما تهیه و تدوین نموده به شکلی که جای هیچ گونه سوال و ابهامی برای شما باقی نخواهند گذاشت.

چرا ترجمه فایل صوتی با آنی ترنسلیت

ترجمه فایل صوتی از جمله حساس ترین انواع ترجمه های می باشد. اما چرا حساس؟ از این بابت که این تخصص نیاز به مهارت شنیداری قدرتمندی دارد. تشخیص صحیح کلمات و جمله بندی ها در ترجمه پادکست صوتی می تواند تاثیر بالایی در محتوای نهایی ترجمه شده داشته باشد. بنابراین محتوای زبان مبدا بایستی به دقت توسط مترجم درک شده و به زیبان مقصد ترجمه شود. استفاده از ماشین های ترجمه در این حیطه می تواند بسیار آسیب رسان باشد. چرا که این ربات های ترجمه دارای دقتی پایین بوده و در نهایت یک خروجی از هم گسیخته و غیر قایل فهم به شما تحویل خواهند داد. ترجمه متن صوتی چیست؟ مجموعه آنی ترنسلیت با بهره گیری از هوش و مهارت انسانی قوی در زمینه ی ترجمه فایل های صوتی، محتوای شما را به دقت موشکافی نموده و با دقت هر چه تمام به زبان مقصد ترجمه می نمایند.

نتیجه گیری

ترجمه فایل صوتی می تواند شامل تنوع بالایی از پروژه های مختلف باشد. ترجمه کتاب های صوتی الکترونیکی، ترجمه محتوای صوتی بازاریابی، سرگرمی، آموزشی و علمی همگی در حیطه ی ترجمه پادکست صوتی قرار دارند با این تفاوت که هر کدام نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای داشته و در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. مجموعه آنی ترنسلیت با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان اقدام به ارائه ی خدمات ترجمه فایل صوتی در تمامی زمینه ها نموده است. این مجموعه با برخورداری از حرفه ای ترین نیروهای انسانی در زمینه ی ترجمه، شما را به بالاترین سطح از کیفیت دلخواه خواهد رساند.
  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp