تحلیل آماری

ترجمه کتاب و سفارش با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت

یکی از خدمات اصلی ما، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و سایر زبانهاست. تنها با چند کلیک سفارش ترجمه مقالات خود را به مترجمین متخصص در این حوزه بسپارید.

تحلیل آماری بخش جدانشدنی از پژوهش های علمی، مقالات و پایان نامه های دانشگاهی می باشد. اگر اکنون که سراغ این مطلب آمده اید، مقاله یت پژوهشی در دست دارید و به بخش تجزیه و تحلیل آماری رسیده اید اما سررشته ای از این حوزه ندارید به هیچ عنوان نگران نباشید.

چرا که متخصصین تحلیل آماری در آنی ترنسلیت در طی این مسیر همراه شما خواهند بود. متخصصین و کارشناسان تحلیل آماری در آنی ترنسلیت دارای مهارت و تبحر در وارد نمودن اطلاعات، کدبندی و پایش و تجزیخ و تحلیل داده های آماری در انواع نرم افزارهای تخصصی تحلیل آماری را دار می باشند.

این متخصصین به خوبی می دانند که باید از چه روش آماری و کدام نرم افزار جهت تجزیه و تحلیل آماری داده ها استفاده کنند که بهترین نتیجه را حاصل نماید.

انجام تحلیل آماری نیاز به مهارت و دانش بالایی در حوزه هایی چون روش تحقیق، محاسبات آماری، ریاضیات و همچنین تسلط کافی بر نرم افزارهای آماری و شیوه های استفاده از آن ها جهت تحلیل داده ها دارد.

آنی ترنسلیت این خبر خوش را به شما محققین عزیز می دهد که در حوزه ی تجزیه و تحلیل آماری پژوهش های علمی، مقالات و پایان نامه های ارشد و دکترا، بدون ذره ای نگرانی و استرس می توانید از دانش متخصصین این مجموعه بهره مند شوید و در سریع ترین زمان ممکن پژوهش خود را جمع بندی نمایید.

کارشناسان تحلیل آماری در مجموعه آنی ترنسلیت از ابتدا تا انتهای این مسیر، گام به گام با شما همراه خواهند بود تا با خاطری آسوده بتوانید در تمامی مدارج علمی خود درخشان ظاهر شوید.

نیازهای آماری پژوهش شما در قالب تحلیل آماری توسط متخصصین این حرفه انجام می شود.

تفاوتی ندارد که سطح پیچیدگی این پژوهش در چه حد باشد. ما برای تمامی سطوح، متخصصینی آماده داریم که شما را همراهی نمایند. چنانچه به فکربهبود رزومه علمی و صورت دادن تحقیقات خود به بهترین و دقیق ترین شکل ممکن هستید، از خدمات تحلیل آماری آنی ترنسلیت بی بهره نمانید. تسریع فرآیند جمع بندی پژوهش و سرعت بخشی در رسیدن به نتایج و تکمیل تحقیقی با کیفیت و مقرون به صرفه از اهداف مجموعه آنی ترنسلیت در راستای کسب ررضایت حداکثری پژوهشگران عزیز می باشد.

در این راستا ممکن است سوالاتی برای شما به عنوان یک محقق مطرح شود. در این مقاله سعی بر این بوده تا به تعدادی از مهم ترین سوالات و ابهانات شما در حوزه ی تحلیل آماری پاسخ داده شود. بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

  • تحلیل آماری توسط چه افرادی انجام می شود؟
  • تحلیل آماری در چه رشته و مقاطعی انجام می شود؟
  • روش انجام تحلیل آماری به چه صورت است؟
  • هزینه انجام تحلیل آماری چقدر است؟
  • از چه روش های آماری در تحلیل آماری استفاده می شود؟

تحلیل آماری توسط چه افرادی انجام می شود؟

از آنجایی که بخش مربوط به تحلیل آماری هر پژوهش تعیین کننده ی نتایج تحقیق خواهد بود، به خرج دادن دقت و حساسیت بالا در این حیطه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین فردی که قرار است تحلیل آماری را انجام دهید بایستی دانش و تخصص کافی در این حوزه داشته باشد.

متخصصین تحلیل آماری در مجموعه آنی ترنسلیت دارای سابقه ای درخشان در آنالیز داده ها و تحلیل آماری پیایان نامه ها و تحقیقات متعدد در حوزه های مختلف را دارا می باشند.

اغلب این متخصصین دارای مدرک تحصیلی آمار یا رشته های وابسته به آمار از برترین دانشگاه های کشور هستند بنابراین تحقیق شما توسط فردی که توانسته تحلیل های آماری موفقی را اجرا کند انجام خواهد شد.

متخصصین تحلیل آماری باید نسبت به مشاوره های دقیق آماری، مشاوره در حوزه روش تحقیق، مشاوره در حوزه ی تعیین حجم و اندازه ی نمونه، روش های نمونه گیری و وارد نمودن اطلاعات خام در نرم افزارهای تخصصی جهت تجزیه و تحلیل آماری داده ها تبحر کافی داشته باشند.

این در حالی ست که متخصصین آنی ترنسلیت از تمامی فیلترهای لازم جهت واگذار کردن تحلیل آماری پروژه شما رد شده اند و دارای صلاحیت لازم می باشند. شما می توانید با خیالی آسوده این امر مهم را به آنان بسپارید.

تحلیل آماری در چه رشته و مقاطعی انجام می شود؟

شما در هر رشته و مقطع تحصیلی که در حال پژوهش هستید، می توانید تحلیل آماری تحقیق خود را به ما بپسارید.

متخصصین ما در مقاطع ارشد و دکتری شما را در این حوزه یاری خواهند کرد. رشته هایی همچون علوم انسانی، علوم فنی و مهندسی، پزشکی، علوم پایه و کشاورزی از جمله مهم ترین رشته هایی است که تحقیقات آن ها وابسته به تحلیل آماری می باشد. مجموعه آنی ترنسلیت با بهره گیری از تخصص و دانش متخصصین آمار می تواند قدم به قدم در این مسیر دشوار همراه شما باشد.

فارق از رشته ی تحصیلی شما، تنها لازم است که پرسشنامه ها، داده ها و اطلاعات لازم برای وارد کردن در نرم افزارهای تحلیل آماری را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

کارشناسان و متخصصین آمار حاضر در مجموعه، آن ها را بر اساس فرضیات و اهداف پژوهش، برای شما پایش نموده و آنالیز و تحلیل آماری لازم را روی داده ها انجام می دهند.

در نهایت نتایج تحلیل آماری همراه با جزئیات و تمامی نمودارها و جداول به شکل تایپ شده و مرتب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

ترجمه تخصصی متون

ترجمه فایل صوتی

ترجمه تخصصی کتاب

ترجمه تخصصی مقاله

روش انجام تحلیل آماری به چه صورت است؟

برای انجام تحلیل آماری، کارشناسان نیاز دارند تا اطلاعات خاصی را از پروژه شما در اختیار داشته باشند. پیش از هر چیز لازم به ذکر است که محرمانگی اطلاعات شما در سطح بالایی حفظ خواهد شد.

بنابراین بابت در اختیار گذاشتن آن ها به کارشناسان هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

برای انجام تحلیل آماری کارشناس آمار بایستی اطلاعات دقیقی در مورد عنوان تحقیق، هدف تحقیق، فرضیات و همچنین روش تحقیق داشته باشد. هرچه شما اطلاعات دقیق تری در اختیار کارشناسان آنی ترنسلیت قرار دهید، نتیجه ی آنالیز پژوهش شما نیز دقیق تر خواهد بود.

کارشناسان آنی ترنسلیت بعد از دریافت اطلاعاتی خامی که شما در اختیارشان گذاشته اید اقدام به کد بندی و پایش و آنالیز آن ها می نمایند و در طی آزمون های آماری که متناسب با هدف و روش تحقیق می باشد، اقدام به تحلیل داده ها می نمایند.

نتیجه ای که تقدیم شما می شود در نهایت تمامی جزئیات حتی نوع آزمون های اجرا شده را نیز در بر خواهد داشت.

چنانچه تحلیل آمار پژوهش شما به اجرای آزمون ها و تست های بیشتری احتیاج داشته باشد، قطعا هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت. در این مورد به هیچ عنوان نگران نباشید.

چرا که متخصصین ما گام به گام به رضایت و آگاهی شما قدم خواهند برداشت.

در نهایت تحلیل آماری که تحویل شما خواهد شد کاملا شفاف، گویا، صریح و دقیق می باشد.

توضیحات به گونه ای ارائه خواهد شد که فارق از هرگونه پیچیدگی و ابهام، کاملا قابل فهم بوده و چنانچه شما در هر بخش از تحلیل ها دچار ابهام شدید و یا سوالی برای شما مطرح شد می توانید با پشتیبانی مجموعه جهت ارتباط با کارشناس مورد نظر تمای حاصل نمایید.

از چه روش های آماری در تحلیل آماری استفاده می شود؟

تعداد روش ها و آزمون های آماری که کارشناسان آنی ترنسلیت در این مجموعه بدان ها تسلط دارند بسیار متنوع می باشد.

این موضوع که از چه تست و آزمون آماری برای تحلیل آماری پژوهش نتایج تحقیق شما استفاده شود، بستگی به عوامل گوناگونی دارد.

عنوان تحقیق، رشته ی تخصصی، ماهیت متغیرهای موجود در پژوهش و همچنین تهدافو فرضیات تحقیق هستند که نوع آزمون آماری را مشخص خواهند کرد. طیف گسترده ای از این تحلیل ها توسط متخصصین آنی ترنسلیت انجام می شود که تعداد از آن ها عبارتند از: آزمون کای دو، آزمون تی استودنت، آنالیز کواریانس چند متغیره، آزمون های ناپارامتری، تحلیل همبستگی، آنالیز واریانس، تحلیل رگرسون چندگانه، تحلیل خوشه ای، رگرسون پواسن و مدل سازی معادلات ساختاری.

 

هزینه انجام تحلیل آماری چقدر است؟

هزینه انجام تحلیل آماری به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین با توجه به این عوامل، مجموعه آنی ترنسلیت نرخی منصفانه را برای انجام تحلیل آماری پژوهش شما در نظر خواهد گرفت که در ادامه به مهم ترین این عوامل اشاره شده است.

تعداد فرضیات و سوالات پژوهش با توجه به هدف تحقیق یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت تحلیل آماری است. در واقع هرچه حجم آنالیزهای لازم برای تحلیل آماری بیشتر باشد، بالطبع هزینه ی انجام آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. میزان پیچیدگی و تعداد مدل ها تحقیق شما نیز از جمله این عوامل است. هرچه پیچیدگی مدل موجود در پژوهش بیشتر باشد، انجام تحلیل های آماری به تخصص و دانش بیشتری نیاز خواهد داشت. از طرفی مقطع تحصیلی شما نیز در تعیین نرخ تحلیل آماری بی تاثیر نیست.

پژوهش های صورت گرفته در مقاطع دکتری و ارشد به ترتیب دارای پیچیدگی های بیشتری بوده و انجام آن ها نیاز به تبحر بیشتری نیز دارد. بنابراین هرچه مقطه تحصیلی شما بالاتر رود، این نرخ نیز به احتمال زیاد افزایش پیدا خواهد کرد.

شاید بتوان گفت مهم ترین و تاثیرگذاریترین عامل در تعیین هزینه ی تحلیل آماری را می توان نرم افزار مورد استفاده جهت انجام آنالیزها دانست. هرچند تا زمانی که پژوهش شما همراه با روش تحقیق و فرضیات مدل به طور کامل مورد بررسی کارشناسان قرار نگیرد، امکان اعلام قیمت وجود نخواهد داشت. با این حال می توان بر حسب نرم افزارهای مورد استفاده، قیمت تحلیل آماری را تقریب زد.

توجه داشته باشید چنانچه تحقیق شما با جمع اوری پرسشنامه جهت کسب داده ها همراه بوده است، هزینه ای جداگانه بابت وارد نمودن اطلاعات خام به نرم افزار دریافت خواهد شد. این هزینه با توجه به تعداد پرسشنامه ها و تعداد سوالات تغییر پیدا می کند. اما چنانچه خود شما اطلاعات خام را وارد نرم افزار کرده باشید و در مرحله ی تحلیل و تفسیر خروجی ها از ما کمک بخواهید، هزینه ای بابت وارد نمودن اطلاعات دریافت نمی شود. به طور کلی اگر قصد دارید تحلیل آماری خود را به یک متخصص بسپارید، بهتر است اجازه دهید تمامی فرآیندها از صفر تا صد تحت نظر او انجام شود چرا که احتمال خطا بسیار کاهش پیدا کرده و نتایج پژوهش شما به شکلی دقیق تر ارائه خواهد شد.

نتیجه گیری

استفاده از خدمات تحلیل آماری برای شما در هر مرحله از تحقیق که هستید امکان پذیر می باشد. تفاوتی ندارد که در میانه ی آن قرار دارید یا هنوز پژوهش خود را شروع نکرده اید. اگر تحلیل آماری پروژه ی خود را مهم ترین بخش آن می دانید که در واقع نیز چنین است، بهتر است این بخش را به شکل حرفه ای انجام دهید و خدمات تخصصی بهره بگیرید. بهره گیری از این خدمات به شما در صرفه جویی زمان و انرژی کمک بسیاری خواهد کرد.

شما به جای انجام دادن مکرر بخش هایی که در آن به نتیجه نمی رسید و هدر دادن زمان و انرژی خود، این کار را به فردی حرفه ای و متخصص خواهید سپرد که در سریع ترین زمان ممکن و با بیشتری دقت و حساسیت، تحلیل آماری تحقیق شما را انجام خواهد داد.

افرادی که هنوز پژوهش خود را آغاز نکرده اند و جهت طراحی مطالعه، انتخاب روش تحقیقاتی و آغاز پژوهش دچار چالش هستند و یا نیاز به مشاوره در مورد روش نمونه گیری، تعیین اندازه نمونه، طراحی پرسشنامه و بررسی روایی و پایایی پرسشنامه دارند می توانند به طور گسترده از خدمات مشاوره تحلیل آماری آنی ترنسلیت استفاده نمایند.

گاهی اوقات ممکن است شما نحوه ی وارد کردن اطلاعات به نرم افزار را بلد باشید با این حال قادر به تفسیر و آنالیز داده ها و نتایج نیستید. در این صورت نیز می توانید جهت تحلیل آماری به مجموعه آنی ترنسلیت مراجعه کنید.

چنانچه در این شرایط هستید، هزینه ی انجام تحلیل آماری برای شما کاهش پیدا خواهد کرد چرا که بخشی از مسیر را خودتان طی کرده اید.

البته این مورد در صورتی صدق می کند که فرآیندها را به درستی اجرا کرده باشید و نیازی به دوباره کاری وجود نداشته باشد.

در غیر اینصورت کارشناسان بایستی فرآیند وارد نمودن اطلاعات را از ابتدا انجام دهند.

خدمات تحلیل آماری آنی

ترنسلیت تمامی نیازهای شما را از صفر تا صد پوشش خواهد داد. بنابراین درنگ نکنید و این خدمات حرفه ای را برای ارتقاء رزومه خود برگزینید.

همین حالا سفارش ترجمه مقاله خود را ایجاد کنید

تحلیل آماری چیست؟ یکی از مهم ترین بخش های جدایی ناپذیر در تحقیقا و پژوهش های صورت گرفته توسط دانشجویان و محققان، تحلیل آماری داده ها می باشد که به منظور اثبات صحت و سقم نتایج انجام می شود. در زیر می توانید در مورد سفارش تحلیل آماری بخوانید.

از جمله کاربردی ترین نرم افزارها در این حیطه می توان به نرم افزار SPSS اشاره کرد که در اغلب رشته های دانشگاهی و تحقیقاتی از جمله مدیریت، مهندسی، روانشناسی و حتی پزشکی کاربرد دارد. مجموعه آنی ترنسلیت با بهره گیری از دانش و مهارت متخصصین این حرفه، قابلیت اجرای تحلیل آماری پژوهش های شما را به طور تمام و کمال دارا می باشد.

تحلیل آماری چیست؟

تجزیه و تحلیل آماری در واقع جمع آوری و تفسیر داده ها به منظور کشف الگوها و روندها است. تحلیل آماری بخشی اساسی در تحلیل داده های محسوب می شود.

تجزیه و تحلیل آماری را می توان در موقعیت هایی همانند جمع آوری تفسیرهای تحقیق، مدل سازی آماری یا طراحی نظرسنجی ها و مطالعات استفاده کرد. این تکنیک همچنین می تواند برای سازمان های اطلاعاتی تجاری که مجبورند با حجم زیادی از داده ها کار کنند نیز مفید فایده واقع شود.

تحلیل آماری در زمینه ی هوش تجاری نیز کاربردهای بسیاری دارد. در واقع جمع آوری نمونه و موشکلفی و بررسی دقیق هر کدام از آن ها در قالب فرآیندهای تحلیل آماری گنجانده می شود. به طور کلی کاربردهای وسیع تحلیل آماری افراد را بر این داشته است تا برای توسعه و پیشبرد اهداف خود از این ابزار کارامد بهره بگیرند.

انواع تحلیل آماری کدام اند؟

تحلیل آماری دارای گستره ی وسیعی از آزمون ها و فرآیندها می باشد که هر کدام به اقتضای پروژه های مختلف مورد بررسی و پیاده سازی قرار می گیرند.

تحلیل توصیفی یکی از انواع تحلیل های کاربردی آماری می باشد که شامل آماره های توصیفی می باشد. در این نوع از تحلیل آماری، داده ها به صورت کمی و در قالب جداول و نموداردها مشخص خواهند شد.

از جمله مهم ترین و پر کاربردترین انواع دیگر تحلیل آماری می توان به تحلیل رگرسوین خطی و چند متغیره، تحلیل واریانس، تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل ممیزی و انواع تست های آماری اشاره کرد.

در مجموعه ی آنی ترنسلیت هر کدام از فرآیندهای تحلیل آماری همراه با جزئیات و قیمت به طور مجزا قابل بررسی می باشند. پایایی و روایی پرسشنامه، تست نرمال بودن، محاسبه ی آماره، آزمون های آماری، آزمون های پارامتریک و ناپارامتریک در قالب تحلیل های نرم افزاری مختلف از جمله ی این موارد هستند.

قیمت تحلیل آماری چگونه محاسبه می شود؟

تحلیل آماری از جمله فرآیندهایی است که نمی توان آن را به سادگی قیمت گذاری کرد. به عبارتی تعیین قیمت تحلیل آماری بایستی بسیار دقیق و موشکافانه توسط متخصص صورت پذیرد.

اما فراموش نکنید که فاکتوری مهم تر از قیمت در تحلیل آماری وجود دارد و آن هم تخصص و مهارت تحلیلگر می باشد که تحلیل های شما را به درستی و به طور کامل انجام داده و بتواند گره از کار شما بگشاید.

از جمله مهم ترین فاکتورهای موثر در قیمت گذاری تحلیل آماری می توان به رشته ی تخصصی، سطح تحلیل ها، مقطع مورد نظر، نرم افزار تحلیل، تعداد فرضیات پژوهش، حجم پرسشنامه ها و تعداد سوالات و تعداد آزمون های و مدل های آماری به کار بسته شده در تحقیق اشاره کرد.

طبیعتا هر چه میزان تخصص و مهارت بیشتری برای انجام تحلیل آماری مورد نظر شما نیاز باشد، قیمت تحلیل آماری به همان نسبت تغییر پیدا خواهد کرد. تحلیل آماری چیست؟

نحوه سفارش تحلیل آماری

برای سفارش تحلیل آماری در پایگاه آنی ترنسلیت بایستی از بخش ثبت سفارشات تحلیل آماری وارد شده و با تکمیل اطلاعات و ارسال موارد خواسته شده در انتظار بررسی کارشناس و اعلام قیمت و زمان تحویل پروژه بمانید.

در این مرحله متخصصینی دارای صلاحیت توسط کارشناس مربوطه برای انجام پروژه ی شما انتخاب خواهند شد. در نهایت بعد از تایید و صورت رفتن پرداخت های لازم، فرآیند اجرا و تکمیل پروژه ی شما آغاز خواهد شد.

مهم ترین مزیت در مجموعه ی آنی ترنسلیت، کسب رضایت مشتری بعد از ارائه ی کار می باشد. تنها در صورت کسب رضایت مشتری، مبلغ نهایی به حساب کارشناس واریز خواهد شد.

نکات مهم برای سفارش تحلیل آماری

تحلیل آماری در واقع فرآیندی ست که از ابتدا تا انتها بایستی توسط یک متخصص صورت پذیرد. انجام ناقص و ناتمام این تحلیل هرچند که حجم بالایی داشته باشد به هیچ عنوان برای شما مفید فایده نخواهد بود.

متخصصین آنی ترنسلیت از صفر تا صد تحلیل آماری تحقیقات شما را به صورت منفرد و به طور کامل انجام خواهند داد به شکلی که هیچ گونه ابهام و پرسشی برای شما باقی نخواهد ماند. تحلیل آماری چیست؟

چرا تحلیل آماری با آنی ترنسلیت

همانطور که می دانید، تحقیقات و پژوهش های زیادی در رشته های دانشگاهی مختلف صورت می پذیرد. تحلیل آماری از جمله ابزارها و تکنیک هایی می باشد که در تحقیقات مربوط به تمامی مقاطع از جمله لیسانس، فوق لیسانس و دکترا مورد استفاده می باشد.

بنابراین میزان تخصص و مهارت تحلیلگر با بالا رفتن سطح تحلیل ها بایستی افزایش پیدا کند. مجموعه آنی ترنسلیت با دارا بودن تیمی قوی و حرفه ای در رشته های تخصصی و با مهارت بالا در تحلیل های آماری هر رشته، این امکان را به شما داده اند تا با خیالی آسوده تحلیل آماری تحقیقات خود را به ما بسپارید.

داشتن تخصص در رشته های مورد نظر از جمله واجبات برای تحلیل آماری می باشد. در واقع اشراف کامل به جزئیات تحقیق و درک مبانی آن توسط تحلیلگر موجب به خروجی ایده آل و کاملی خواهد شد که در مجموعه ی آنی ترنسلیت بدان ست پیدا خواهید کرد.

نتیجه گیری سفارش تحلیل آماری

تجزیه و تحلیل آماری در واقع دانش جمع آوری، کاوش، سازماندهی، کشف الگوها و روندها با استفاده از یکی از انواع آن می باشد. این ابزار به افراد کمک می کند تا پاسخ سوالاتی همچون : ” چه اتفاقی ممکن است بیفتد؟”، ” چه کاری باید انجام شود؟”، “چرا؟” و غیره را کشف کنند.

از این رو بسیاری از مشاغل جهت کاهش ریسک و پیش بینی روند ها جهت ماندن در وادی رقابت، به نتایج تجزیه و تحلیل آماری متکی هستند.

همچنین محققان و دانشگاهیان از ابزار تحلیل آماری جهت تکمیل پروژه های پژوهشی خود استفاده می نمایند. چرا که بدون تحلیل آماری، امکان پیاده سازی تحقیقات در دنیای واقعی وجود نخواهد داشت.

مجموعه آنی ترنسلیت با بهره گیری از مهارت و دانش متخصصین هر رشته در زمینه ی تحلیل آماری، این امکان را به شما داده است تا بتوانید به نتایجی دقیق و موشکافانه در کسب و کار و پژوهش های خود دست پیدا کنید.

جهت سفارش ترجمه تخصصی کتاب می توانید فرم سفارش زیر را پر نموده تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تمس حاصل کنند.

  • - فایل مورد نظر را داخل کادر زیر بکشید یا روی دکمه Choose File کلیک کنید. - اگر می‌خواهید همزمان چندین فایل را انتخاب نمایید، آن‌ها را به‌صورت zip درآورده و ارسال کنید. - درصورتی‌که حجم فایل شما زیاد است، لطفا تا پایان بارگذاری آن شکیبا باشید. - اگر موفق به ارسال فایل نشدید می‌توانید آن را ایمیل کنید یا به تلگرام و واتساپ شماره 09370486969 ارسال نمایید.
مشاوره و ثبت سفارش
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp